Skupina AUDITA standardně poskytuje veškeré účetní a daňové služby, poradenství a konzul­tace v účetních, daňových a ekonomických otázkách. Zajistíme Vám zpracování účetnictví, mzdové agendy nebo Vám vytvoříme moderní webové stránky.

Daňové poradenství.

Daňové poradenství, daňové příznání.

Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Při zpracování přiznání k dani jsou využívány veškeré zákonné možnosti snížení daňového zatížení.

Našim klientům zpracováváme všechny možné druhy daňových přiznání. V případě zájmu Vás zastoupíme před správcem daně nebo podáme přiznání k dani z příjmů v prodlouženém termínu.

 
Zpracování účetnictví.

Vedení účetnictví, daňové evidence, účetní poradenství

Správně vedené účetnictví je základem existence každého podnikatelského subjektu, jakožto základ pro správné a přesné stanovení daňových povinností každé organizece vůči státu.

Při zpracování účetnictví si můžete vybrat, zda budeme účetnictví zpracovávat v naší společnosti nebo zda bude naše účetní dojíždět do Vaší firmy a účetnictví zpracovávat u Vás.

 
Outsourcing účetnictví.

Outsourcing účetnictví

Základní myšlenkou outsourcingu je přenechat nevýdělečné činnosti ve firmě někomu jinému a plně se zaměřit na hlavní činnosti podnikání.

Umístěte si Vaši účtárnu u nás. Outsourcing účetnictví přináší obrovskou výhodu, že účetní činnosti jsou zabezpečené na mnohem vyšší kvalitativní úrovni, nepřetržité zajištění zpracování účetní agendy, i v období dovolených, v případě onemocnění pracovníka atd.

 
Zpracování mezd.

Zpracování mezd

Uvažujete, jak vyřešit Vaše mzdy a mzdovou agendu? Potřebujete zpracovat mzdy zaměstnanců?

Naši zákazníci využívají zejména výpočet mezd a odvodů, vedení mzdových listů, zpracovávání „daňových hlášení", vypracování evidenčních listů. Poskytujeme kompletní služby v oblasti mezd.

 
Outsourcing účetnictví.

Pocná ruka na rozjezd

Na začátku podnikání je spousta ukonů, které se musí udělat a spousta, které pomůžou do budoucna.
Víte například, že spisová značka je na webové prezentaci povinný údaj?

Pomůžeme Vám s výběrem a nákupem výpočetní techniky (telefonů, počítačů, tiskáren atd.), založením internetové prezentace. Máme zkušenosti s redakčnímy systémy, CRM, project management systémy a spoustu dalšího. Nevíte si rady, ozvěte se nám.